Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

www.justicnimafie.info

 

 

Justični mafie či elita?

   

Co na právní fakultě neučí

    

home
SHRNUTÍ-ODHALENÍ
mocná justiční mafie
Kajínek,Liška,Jandík
strašná kauza Toman
lži, lži, lži
kauza Opencard
kauza Schotta
policejní mafie, BIS
exekuce, lidská práva
jak to napravit
pomoc odjinud
pište,pomoc,události

 

 

Stone Prophecy - pomoc jinak

Všichni jsme slyšel o jasnovidcích, karmě, silách které většina z nás není schopna pochopit, či v ně vůbec věřit. Ale ony existují. Uvedu pár příkladů. Baba Kamenická byla jasnovidná. Důkazy můžete snadně dohledat na nettu. Nebo čtěte o Edgaru Cayce či Nikolu Teslovi. V Sovětském svazu byl ohromný výzkum v tomto odvětví. Chtěli své výsledky použít v armádě. Problém byl, že tam chyběla přesnost. I když jasnovidci byli schopni vidět na dálku a do budoucnosti, nebylo to nikdy přesné. Kriminalisté, když všechno jiné selže, se obrací k jasnovidcům. Ti například dokážou popsat jak vypadá místo, kde je ukryta unesená oběť, i jak vypadá ulice, kde se dům či byt s obětí nachází, ale neví kde to je. Ten popis ale někdy stačí, aby policie oběť vypátrala.

Všichni jsme slyšeli o černé magii, uzdravení nevyléčitelných, atd. Někteří z nás si jsou vědomi svého 6. smyslu. Malé děti ho mají. Zvířata ho mají. Existuje takzvaný Inner Circle (vnitřní kruh), který sdružuje lidi s určitými schopnostmi, kteří se dohodli na tom, že budou pomáhat těm, kteří jsou oběťmi velké nespravedlnosti a pomoc potřebují. Mrkněte na stránky www.StoneProphecy.com.

Jestli jste slyšeli o severoamerických indiánských šamanech a co dokážou, je to málo v porovnání s tím, co dokážou např. latinskoameričtí indiánští šamani. Nevěříte? My ty lidi, z různých kontinentů, známe osobně nebo jsme je alespoň potkali. Jedná se o velice citlivé věci, které nebudeme blíže rozebírat. S Inner Circle jsme spojeni a nabízíme následující.

Jestli vám někdo ublížil, chystá se ublížit, třeba u soudu, Inner Circle může být aktivován. Jestli vás někdo hrozně okradl a vy jste potom udělal něco proti němu, což také nebylo příliš etické a bylo to v sebeobraně, to nevadí. Ovšem jestli vy jste ten hlavní viník, ta síla se obrátí proti vám. Prohlédněte si stránky StoneProphecy.com. Služba je bezplatná, jste-li ve finanční nouzi. Jestli ne, aniž byste museli uvádět své jméno, přispějte kolik chcete či můžete na konto Svobodného vysílání, z.s. u Fio banky:

2600893032 / 2010

Jestli nejste ve finanční nouzi a nepřispějete, pomoc nebude fungovat, naopak. Nezneužívejte ji. Jestli nemáte peníze, můžete přispět v budoucnu. Můžete přispět i když pomoc nehledáte. Inner Circle peníze potřebuje. Dělá prospěšnou věc.

Jak aktivovat Inner Circle? Musíte přesně popsat situaci, pravdivě, vyjmenovat maximálně 2 poškozené či potencionálně poškozené, jedním z nich můžete být vy, nebo tam můžete být sám. Do dalších 5 políček, viz obrázky pod textem, napíšete jména až 5 osob, které vás poškodily či potencionálně poškozují v jedné věci. Nemůžete použít stejný formulář pro 2 různé věci. Pošlete jejich fotografie, jestli je máte a identifikujte kdo je kdo, nebo alespoň fotografie předmětů, které vlastní či vlastnily, jsou na nich podepsaní, atd. Jestli nic takového nemáte, pošlete co nejlepší popis těch osob, včetně toho, kde se nachází. Jestli můžete, pošlete to navíc ještě v angličtině či španělštině. Jestli nemůžete, čeština stačí.

Vytiskněte kolikrát je třeba jeden z obrázků, které jsou pod tímto textem. Na něm musíte doplnit aktivační kód a dát či poslat obrázek všem lidem, které na něm uvedete. Začátek znaků klíče na obrázcích jsou předtištěny. Za předtištěnou část dopíšete jakoukoli kombinaci celkem 10 malých a velkých písem a číslic, bez diakritiky, tedy bez háčků, čárek, atd. Nesmíte mít za sebou tři čísla 6. Aby byl kód aktivován, musíte nám poslat celý kód emailem, to znamená předtištěné znaky kódu za kterými pokračují vaše znaky. Celý kód bude mít 20 znaků. Musíte uvést o jakou věc se jedná. Potom teprve budete moci dávat či posílat obrázky jiným osobám.

Komunikujte pouze přes email: institutdarc@gmail.com

Nikdo s vámi z naší strany komunikovat nebude. Komunikace bude pouze od vás přes nás do Inner Circle. Je na vás, jak s obrázky naložíte, jestli je předáte někomu nebo ne, bez předání se ale minou účinkem. Působení Inner Circle nemůžete zastavit. Proto jednejte s uvážením, ne impulsivně. Protože později si věc nebudete moci rozmyslet.

Nemyslete si, že Inner Circle vám pomůže a vy přitom nebudete muset nic dělat. Pokračujte ve svém úsilí o spravedlnost nadále. Úroveň vašeho úsilí, spolu s působením Inner Circle, bude fungovat v synergii.

Po čase můžete osobám na druhé straně sporu poslat jiný obrázek, opět s vyplněným formulářem, až do celkového počtu 4. Mimo prvního, příspěvek je vyžadován pro všechny u každého dalšího obrázku.

Inner Circle neposkytuje žádné záruky. Navíc nemáme tušení, jak bude kdokoli ve vaší věci na aktivaci Inner Circle reagovat. Ty lidi neznáme a celá věc je může rozčílit, podráždit, či kdo ví co. Odpovědnost za aktivaci Inner Circle je jenom na vás. Jestli nerozumíte tomu, co je zde uvedeno, poraďte se s někým, kdo tomu bude rozumět.

 

Ve zkratce jak zacházet s obrázkem:

  1. Vytisknete jeden obrázek. Černobílý tisk je OK.
  2. Vyplňte formulář s max. 2 jmény na vaší straně a nad nimi až s 5 jmény z druhé strany sporu.
  3. K 10-místnému kódu (Inner Circle key) přidejte dalších 10 znaků, bez diakritiky (bez háčků, čárek, atd.), bez čísla 666.
  4. Zkopírujte formulář, aby každý na formuláři mohl dostat alespoň 1 kopii. Jestli budete posílat kopie emailem, potom samozřejmě kopie dělat nemusíte, ale formulář musí být předtím vyplněn.
  5. Nám musíte poslat popis situace s obrázky osob, pokud to je možné, a celý kód, včetně toho, co jste doplnili.

 

              

klikněte na obrázky, zvětší se

 

home SHRNUTÍ-ODHALENÍ mocná justiční mafie Kajínek,Liška,Jandík strašná kauza Toman lži, lži, lži kauza Opencard kauza Schotta policejní mafie, BIS exekuce, lidská práva jak to napravit pomoc odjinud pište,pomoc,události

 

Copyright © 1989-2016 www.JusticniMafie.info - naposledy změněno: 01. 04. 2017.

Obsah webu je z pohledu konspiračního teoretika demokratického státu, ne našeho, ten demokratický není, kterému by přes čtvrt století ničili jeho vlast, tak jak je ničena naše republika. Výraz justiční, policejní, apod. mafie je ze stejného pohledu, neznamená, že se jedná o mafii jako takovou, jedná se o laický výraz. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako podezření a ověřili fakta. Jestli někdo nesouhlasí s tím, co je v jednotlivých kauzách uvedeno, napište k tomu své vyjádření a zveřejníme to na stránce kauzy. Nejsme zodpovědní za správnost informací, povětšinou zde zveřejňujeme vybrané kauzy, informace, atd., jak nám jsou zasílány. Uvádíme-li kdy slovo justiční či jiná mafie, či podobné slovo, nebo například označujeme-li kdy něco jako zločinecké, máme tím laicky na mysli co vnímáme jako nepravosti, které se u soudů a jinde dějí. Jestli to je správný odborný výraz nevíme. Je statisticky prakticky nemožné, že by se všechny tyto události odehrávaly nezávisle, proto se domníváme, že se jedná o organizovanou strukturu či co by bylo možno, dle našeho laického názoru, nazývat organizovaný zločin. Jestli to je správný odborný výraz, nevíme. Vše je psáno z osobního pohledu, netvrdíme, že nazýváme věci správnými jmény či že jak je vidíme sami jsou vnímány i ostatními. Uvádíme zde co považujeme za důležité pro naše kauzy. Neznamená to, že v jiných kauzách se stejní členové justice, apod. nechovají vzorně či že se nejedná o elitu našeho národa. Stránky jsou provozované spolkem Svobodné vysílání, z.s. Doména je nám pronajatá.