Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

www.justicnimafie.info

 

 

Justični mafie či elita?

   

Co na právní fakultě neučí

    

home
SHRNUTÍ-ODHALENÍ
mocná justiční mafie
Kajínek,Liška,Jandík
strašná kauza Toman
lži, lži, lži
kauza Opencard
kauza Schotta
policejní mafie, BIS
exekuce, lidská práva
jak to napravit
pomoc odjinud
pište,pomoc,události

 

 

Nadcházející událost

 

Ve středu 30. listopadu 2016, v 13:10, v soudní síni 2.301 v 2. patře Obvodního soudu pro Prahu 10 proběhne veřejnosti přístupné soudní jednání v Kauze Toman vs. Děkanovský, v které vystupují aktéři spojení s kauzami

Kajínek a plzeňská práva

 V této, daleko rozsáhlejší kauze, která obsahuje mnohé policejní markery pro korupci a organizovaný zločin, vystupují aktéři jako Robert Šlachta, Milan Chovanec, Jiří Pospíšil, Robert Pelikán, Daniela Kovářová, Pavel Rychetský, ODS politici, STB agenti… Jelikož kauza sahá do špiček naší politiky, justice a policie, média o ní mlčí a tím napomáhají neonacisticky se vyjadřujícímu zbohatlému podporovateli ODS, který vzhledem připomíná Radovana Krejčíře, navštívil rodinu Hitlera, přeje si nový Holocaust, a za kauzou stojí přes bílé koně. Situaci přibližují webové stránky:

 www.spodina.cz  a www.JusticniMafie.info

Kauza tvoří podklad, podle kterého je plánovaná americko-česká filmová koprodukce, o které se dozvíte na www.ExtremeHate.com

 

 

 

 

 

Kontakt

 

Email

 

Jestli máte nějaký dotaz, neváhejte a pište našemu zástupci.

FilmmakerTom@gmail.com  

 

 

Chcete, abychom zde zveřejnili vaši kauzu?

Pokud je velmi zajímavá, pošlete nám emailem, co máme zveřejnit, včetně krátkého shrnutí a je možné, že to zveřejníme. Jestli je vaše kauza velice rozsáhlá a zajímavá, mohli bychom s vámi natočit video rozhovor, který bude zveřejněn na nezávislé internetové televizi.

 

Nyní natáčený dokumentární film

Martin Liška obstarával informace, zkoumal reakce lidí, atd. pro tvorbu scénáře o justiční mafii, když byl předvolán k soudu za to, že podal trestní oznýmení, že předseda soudu se dopustil trestného činu tím, že změnil úřední listinu. Myšlena tím měla být protokolace. Ono se ale ukázalo, že protokol z jednání není úřední listina, to ovšem Martin nevěděl a advokáta si nemohl dovolit. Předseda soudu na něj podal trestní oznámení. Následovalo zatčení, dali ho do vazby a prohlásili, že má paranoidní psychózu. Přitom soud ignoroval, že soudní znalkyně nenašla ani psychopatii, ani psychózu. Trvalo 6 mněsíců, než Matrina pustili z vazby na svobodu a nadále se s ním soudí. I když okresní soud zprostil Martina viny, státní zástupkyně se odvolala a soudce Krajského soudu v Plzni, JUDr. Polák, který soudil Kajínka, věc vrátil okresnímu soudu. O Kajínkovi soudce Polák prohlásil do médii, že je vinný.

 

Připravovaný hraný film

Extreme Hate, americko-česká koprodukce, www.ExtremeHate.com, jehož podkladem je kauza Toman.

 

Odkazy

WEBOVÉ SERVERY - PETICE - FB UDÁLOSTI - FB SKUPINY - ATD.

 

Klikněte sem pro stránku s odkazy

 

home SHRNUTÍ-ODHALENÍ mocná justiční mafie Kajínek,Liška,Jandík strašná kauza Toman lži, lži, lži kauza Opencard kauza Schotta policejní mafie, BIS exekuce, lidská práva jak to napravit pomoc odjinud pište,pomoc,události

 

Copyright © 1989-2016 www.JusticniMafie.info - naposledy změněno: 01. 04. 2017.

Obsah webu je z pohledu konspiračního teoretika demokratického státu, ne našeho, ten demokratický není, kterému by přes čtvrt století ničili jeho vlast, tak jak je ničena naše republika. Výraz justiční, policejní, apod. mafie je ze stejného pohledu, neznamená, že se jedná o mafii jako takovou, jedná se o laický výraz. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako podezření a ověřili fakta. Jestli někdo nesouhlasí s tím, co je v jednotlivých kauzách uvedeno, napište k tomu své vyjádření a zveřejníme to na stránce kauzy. Nejsme zodpovědní za správnost informací, povětšinou zde zveřejňujeme vybrané kauzy, informace, atd., jak nám jsou zasílány. Uvádíme-li kdy slovo justiční či jiná mafie, či podobné slovo, nebo například označujeme-li kdy něco jako zločinecké, máme tím laicky na mysli co vnímáme jako nepravosti, které se u soudů a jinde dějí. Jestli to je správný odborný výraz nevíme. Je statisticky prakticky nemožné, že by se všechny tyto události odehrávaly nezávisle, proto se domníváme, že se jedná o organizovanou strukturu či co by bylo možno, dle našeho laického názoru, nazývat organizovaný zločin. Jestli to je správný odborný výraz, nevíme. Vše je psáno z osobního pohledu, netvrdíme, že nazýváme věci správnými jmény či že jak je vidíme sami jsou vnímány i ostatními. Uvádíme zde co považujeme za důležité pro naše kauzy. Neznamená to, že v jiných kauzách se stejní členové justice, apod. nechovají vzorně či že se nejedná o elitu našeho národa. Stránky jsou provozované spolkem Svobodné vysílání, z.s. Doména je nám pronajatá.