Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

www.justicnimafie.info

 

 

Justični mafie či elita?

   

Co na právní fakultě neučí

    

home
SHRNUTÍ-ODHALENÍ
mocná justiční mafie
Kajínek,Liška,Jandík
strašná kauza Toman
lži, lži, lži
kauza Opencard
kauza Schotta
policejní mafie, BIS
exekuce, lidská práva
jak to napravit
pomoc odjinud
pište,pomoc,události

 

 

Paralely v kauzách Kajínek, Jandík, Liška a Toman

 

Nové vysvětlení

Vysvětlení toho, co se děje s Jiřím Kajínkem, Martinem Liškou a Miloslavem Jandíkem. Co se děje vysvětluje kauza Toman, ale v té se nám podobný pokus, abychom byli zavření na doživotí podařilo včas zmařit. Pomáhali nám tehdy Kocáb a Fischer.

Žijeme v policejním nelegitimním, neprávním státě, v neokolonii, kde mocnosti užívají stejné metody jako v jiných neokoloniích. Koloniální systém totiž nepřestal existovat, jenom se stal zamaskovaným. Aby se koloniální mocnosti měly dobře, musí odsávat kapitál a zdroje z kolonií.

Kdo ovládá tajné služby jiného státu, ovládá ten stát. Koloniální mocnosti ovládají tajné služby svých kolonií. To je základ celého problému. Korupce, vlastizrádní politici a média jsou nástroje, kterých využívají tajné služby. Blíže to zatím vysvětlovat nebudu, jenom chci uvést, že v policejném státě se užívají nelegální odposlechy, volavky, viry, které čtou a centrálně ukládají vše co děláte na počítači. Když je potom třeba, speciální programy mohou projít soubory kohokoli a automaticky hledat klíčová slova.

Kajínek sedí na doživotí, protože je považován za nebezpečného, pro ty, kteří mu ublížili. Obávají se, že by se mohl mstít. Proto sedí. To, že na to, že vraždil nejsou důkazy a naopak důkazy svědčí tomu, že nevraždil, nic neznamená. Orgány činné v trestním řízení a justici vůbec nezajímá spravedlnost, zákony, atd. Když je třeba, věc dostanou soudci, kteří soudí jak je žádáno, bez ohledu na zákony či spravedlnost. Navíc vězněním Kajínka ochránili skutečné vrahy, kteří jsou pravděpodobně policisté. Vysocí plzeňští prominenti JUDr. Ludvík Rösch a JUDr. Pravoslav Polák řekli do médií, že Kajínkův trest je spravedlivý. Ludvík Rösch je mocný advokát-politik, který v kauze zastupoval mafiána Antonína Vlasáka, který údajně objednal vraždy. Nesedí. Pravoslav Polák je soudce krajského soudu, který Kajínka odsoudil. Polákova manželka byla hlavní státní zástupkyně na krajském státním zastupitelství. I policejní vyšetřovatel vražd, JUDr. Jiří Vlasák, dnes propagovaný plzeňský advokát, prohlásil, že Kajínkův trest byl spravedlivý. Proto Kajínek musí sedět, aby se takovým lidem nemstil. Ze stejného důvodu byl Miloslav Jandík prohlášen za psychotika a po léta zavřen do blázince. Přitom žádnou psychózu neměl. Totéž se snaží udělat Martinu Liškovi. A také Tomanovi a Čadkové, proto dobrovolně navštívili psychiatrickou ambulanci fakultní nemocnice, kde žádnou poruchu neshledali. Soudci s tím ale nesouhlasili a bez jakéhokoli vyšetření, ve všech kauzách, jim najednou ustanovili opatrovníky jako nesvéprávným osobám. Stalo se to po tom, co Toman s Čadkovou dokázali, že všechny žaloby jsou založeny na lžích, že soudy jsou vedeny prostřednictvím bílých koní a jeden z nich ani nevěděl o dvou soudech, pod kterými byl podepsán.

Že Kajínkovi nikdo nepomůže, že Ústavní soud i prezident, kterému jsme zaslali významné nové důkazy o jeho nevině, mu nepomohou, znamená, že jsou součástí stejného koloniálního zla. Do svých funkcí nepatří. V skutečně demokratickém státě by tyto funkce zastávat nemohli. A Kajínek i Liška by byli na svobodě.

 

Kauza Jandík

Miloslav Jandík – politický aktivista, rebel – strávil, od roku 1999, 8 let v Bohnicích, kde byl násilně mámen injekcemi s depotními antipsychotiky, pro psychózu, kterou neměl. Teprve, když přemluvil novou mladou psychiatričku, aby mu dali léky v tabletách, které neužíval, nabyl plného vědomí a byl nakonec prohlášen vyléčeným.

 

Kauza Liška

Martin je psychicky velmi zdatný. Netrpí ani psychózou, ani psychopatií. Přesto byl v minulosti zavřen v dobřanském blázinci, na příkaz předsedy soudu, kterého kritizoval. Z dobřanské léčebny byl sice propuštěn, ale s pochybnou zprávou, kterou policie ani nemohla použít, protože byla v plném rozporu s armádním psychologickým testováním, které ukázalo, že co zpráva uvádí, není pravda. Později soudní znalkyně u Martina nenašla ani psychopati, ani psychózu. Její zpráva byla ale plně ignorována soudem, který přihlédl pouze ke zprávě soudem určeného znalce, který se s Lišku setkal oproti té soudní znalkyni jen jednou, ale přesto ho diagnozoval jako nebezpečného paranoidního psychopata, který má bludy o justiční mafii, která neexistuje. Martin je obětí stejného plzeňského soudního systému, který je spojen s aférami Kajínek a plzeňských práv, což kritizoval. Je zajímavé, že stejný předseda soudu „čirou náhodou“ soudil jak Martina, tak jeho ex přítelkyni, kterou nechal uvěznit na 2 roky za něco, za co se normálně dává podmínka.

Martinovi sice stát udělil zdarma ex offo advokáta, kterého ale vypověděl, když se s ním odmítal sejít. Jedná se o prominentního plzeňského advokáta, jehož advokátní kancelář byla spojena s aférou Kajínek, v které zastupovala mafiána Antonína Vlasáka. Po léta měla úzkou vazbu s ODS, plzeňskými právy, a později i s ministryní spravedlnosti Kovářovou, členkou ODS, bývalou komunistkou, kterou média spojovala s potencionální korupcí. S kauzou Liška jsou spojení vysocí činitelé plzeňské justice. Ne jen, že jako soudce měl i on i jeho ex přítelkyně předsedu soudu, současně ho soudí předsedkyně jiného plzeňského soudu. U krajského soudu o něm rozhodovali bývalý předseda soudu a současný místopředseda. Příliš mnoho náhod?

 

Podrobnější info o kauze Martina Lišky

Martin Liška (nar. 1977, ze Starého Plzence) je občanský aktivista, bojovník proti justiční mafii a v současné době politický vězeň. Již asi pět let bojuje proti justiční mafii v Plzni a upozorňuje na nesrovnalosti, které se dějí u plzeňských soudů, na státním zastupitelství a u policie. Bojuje proti lidem, kteří stáli za kauzou s rychlostudenty na Plzeňské právnické fakultě, kteří dostali do vězení Jiřího Kajínka a mají na svědomí mnoho dalších obětí. Kromě toho se Martin angažoval i v celostátní politice - byl velmi aktivní v Holešovské výzvě. Jeho činnost, spočívající především v podávání žalob, trestních oznámení a stížností na Ministerstvo spravedlnosti, Generální inspekci bezpečnostních sborů a další instituce, neměla žádný výsledek, neboť nadřízené  orgány v Praze a v Brně nedělaly nic jiného, než že kryly pochybení nižších orgánů v Plzni. Plzeňská justiční mafie se mu za jeho činnost již dlouhodobě mstí. Před časem dostal podmínku za to že prý nadával a vyhrožoval dvěma policistům, což potvrdily i výpovědi dalších čtyř policistů a bývalých policistů. I když se svědecké výpovědi v podrobnostech velmi výrazně lišily, soud rozpory v jejich výpovědích neřešil a jiné svědky na místě přítomné ani nevyslechl. Přítelkyně Martina Lišky byla dva roky ve vězení za banální autonehodu pod vlivem alkoholu. Jakkoliv je pravda, že tento trestný čin spáchala, za podobné věci se obvykle uděluje podmíněný trest. Nepřiměřeně vysoký trest dva roky nepodmíněně byl velmi pravděpodobně způsoben tím, že žila s Martinem Liškou. Když justiční mafie nemohla dostat do vězení jeho, pomstili se alespoň na jeho přítelkyni.

To nestačilo. Martin Liška byl dán do vazby v Plzni na Borech a potom byl převezen do detenčního ústavu v Brně na „pozorování psychického stavu“ V detenčním ústavu může být někdo držen klidně i několik let, aniž by byl usvědčen z jakéhokoli trestného činu, úplně stačí že soud, na základě psychiatrického posudku usoudí, že je společensky nebezpečný. Martin, jako Jiří Kajínek, již nikdy nemusel být propuštěn na svobodu a to přesto, že nezávislá znalkyně v oboru nenašla ani psychózu, ani psychopatii.

Jelikož je ale Martin psychicky zdráv a plzeňský znalec v oboru o jeho psychóze lhal, v detenčním ústavu shledali, že je Martin normální. Ve vazbě ale strávil celkem 6 měsíců. Okresní soud ho nato osvobodil, protože ne jen, že byl normální, ale ani se nedopustil trestného činu, z kterého byl obviněn. Státní zástupkyně se ale odvolala a věci u Krajského soudu v Plzni dostal senát vedený JUDr. Polákem, který soudil Kajínka a později prohlásil do médií, že jeho trest je spravedlivý. Polák věc vrátil okresnímu soudu, takže Martin je souzen nadále.

 

Kajínek je nevinný

Byla prokázána úzká spolupráce špiček Plzeňské policie s vyděrači. Přesto případ Kajínek znovu vyšetřovala Plzeňská policie.

Proti panu Kajínkovi svědčili recidivisté, kteří byli sami vyšetřováni policií a tak lehce zmanipulovatelný svědek Ďurči, který vezl údajně p. Kajínka do Plzně, nevěděl jaké bylo v době vražd počasí a řekl zcela obrácené než bylo v té době. Nedávno řekl na kameru, že lhal, k výpovědi ho nutila policie.

Svědek Hegedüs údajně dojednává schůzku s vydíraným Vlasákem. Pokud by to byla dokázaná pravda, musel by od soudu odejít s vysokým trestem za návod k vraždě, to se nestalo. Hegedüs řekl na kameru, že při procesu lhal.

Hlavní svědek recidivista Pokoš, kterému v té době hrozil až 10-tiletý trest za jinou trestnou činnost, poznal Kajínka až po půl roce, když mu ho ukázala policie, přesto že ho znal z dřívějších pobytů ve vězení. Jiný vězeň, který s Pokošem seděl, tvrdí, že se mu Pokoš přiznal, že vrahem není Kajínek. Po procesu s J.K. byl Pokoš propuštěn na svobodu

    

Skandály a náhody !

1)  J. Kajínek odsouzen na doživotí bez jediného doloženého přímého důkazu (nebyla nalezena vražedná zbraň)

2)   Nebyla uskutečněna rekonstrukce na místě činu

3)  Policie neučinila rekognici (přímá konfrontace svědka s podezřelým).
Poprvé je označen Jiří Kajínek svědkem Vojtěchem Pokošem až u soudu, přestože oba jmenovaní se znají z dřívějších pobytů za mřížemi.

4)  Soud odsoudil Jiřího Kajínka k doživotnímu trestu na základě nehodnověrné výpovědi několikanásobného recidivisty Vojtěcha Pokoše.

5)  Procesní chyby :
      a) svědci byli vyslýcháni bez přítomnosti obhájců Jiřího Kajínka
      (někteří svědci jsou ve vazbě za jinou trestnou činnost - možná
      jejich dohoda s policií za účelem snížení trestu)

     b) P. Vlasák, který měl vraždu objednat, nebyl obviněn za návod
       k vraždě u tak závažného případu.
V senátu byl jediný právník,
       první přísedící byl povoláním kovář, druhý přísedící žena,
       podávala otázky spíše pro pobavení, než k věci.

6)  Motiv činu :
      Na Jandově likvidaci mělo zájem daleko více lidí, nejen vydíraný
      Vlasák, ale i spříznění policisté, kteří tolerovali jeho nezákonné aktivity.
      Komu Jandova smrt pomohla? Proč tak vysoký trest? Kdo se
      potřeboval J. Kajínka zbavit ?

7)  Nájezdy na auto pana Přemysla Vachalovského (vyšetřovatele) mezi Prahou a Plzní
     je "náhoda" ? Kdo mohl vědět, kudy pojede?


      Justice a policie selhaly

Jak může korupci Policie v Plzni vyšetřovat tentýž úřad a ne inspekce Ministerstva vnitra ?

Povýšení některých policistů spoluprácujících s organizovaným zločinem - jak je toto možné ?

Kdo vydal "rozkaz" (doporučení), aby Janda s bratry Pokošovými přijeli neozbrojeni? Kajínek, jako "údajný vrah" to vědět nemohl, s dvěmi pistolemi by se jen těžko pokoušel o úspěch.

Ztráta Jandovy kazety ! Při takové akci by to mělo být nemožné, pokud by v tom nebyla zainteresovaná policie.

Tato část o Kajínkovi je převzata z následující stránky: http://www.jirikajinek.cz/pochybeni/

 

 

home SHRNUTÍ-ODHALENÍ mocná justiční mafie Kajínek,Liška,Jandík strašná kauza Toman lži, lži, lži kauza Opencard kauza Schotta policejní mafie, BIS exekuce, lidská práva jak to napravit pomoc odjinud pište,pomoc,události

 

Copyright © 1989-2016 www.JusticniMafie.info - naposledy změněno: 01. 04. 2017.

Obsah webu je z pohledu konspiračního teoretika demokratického státu, ne našeho, ten demokratický není, kterému by přes čtvrt století ničili jeho vlast, tak jak je ničena naše republika. Výraz justiční, policejní, apod. mafie je ze stejného pohledu, neznamená, že se jedná o mafii jako takovou, jedná se o laický výraz. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako podezření a ověřili fakta. Jestli někdo nesouhlasí s tím, co je v jednotlivých kauzách uvedeno, napište k tomu své vyjádření a zveřejníme to na stránce kauzy. Nejsme zodpovědní za správnost informací, povětšinou zde zveřejňujeme vybrané kauzy, informace, atd., jak nám jsou zasílány. Uvádíme-li kdy slovo justiční či jiná mafie, či podobné slovo, nebo například označujeme-li kdy něco jako zločinecké, máme tím laicky na mysli co vnímáme jako nepravosti, které se u soudů a jinde dějí. Jestli to je správný odborný výraz nevíme. Je statisticky prakticky nemožné, že by se všechny tyto události odehrávaly nezávisle, proto se domníváme, že se jedná o organizovanou strukturu či co by bylo možno, dle našeho laického názoru, nazývat organizovaný zločin. Jestli to je správný odborný výraz, nevíme. Vše je psáno z osobního pohledu, netvrdíme, že nazýváme věci správnými jmény či že jak je vidíme sami jsou vnímány i ostatními. Uvádíme zde co považujeme za důležité pro naše kauzy. Neznamená to, že v jiných kauzách se stejní členové justice, apod. nechovají vzorně či že se nejedná o elitu našeho národa. Stránky jsou provozované spolkem Svobodné vysílání, z.s. Doména je nám pronajatá.