Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

www.justicnimafie.info

 

 

Justični mafie či elita?

   

Co na právní fakultě neučí

    

home
SHRNUTÍ-ODHALENÍ
mocná justiční mafie
Kajínek,Liška,Jandík
strašná kauza Toman
lži, lži, lži
kauza Opencard
kauza Schotta
policejní mafie, BIS
exekuce, lidská práva
jak to napravit
pomoc odjinud
pište,pomoc,události

 

 

Závěr?

Když vše shrneme můžeme jenom dojít k závěru, že justice v ČR nefunguje, že je ovládaná mafií, která vychází vstříc policii a ta opětuje náklonnost justici. Je to stejné jako všechno v tomto státě, z kterého si mocnosti NATO utvořily kolonii. Aby se oni měli dobře, museli nás zotročit, vytvořit korupci a zkorumpovanou státní zprávou, proti čemuž naoko bojují, ale ve skutečnosti jim to vyhovuje.

Soudci, kteří se zavděčí mocným, jsou povyšováni. Musí soudit, jak je od nich vyžadováno, ne dle zákonů. Ty je vůbec nezajímají. Mají imunitu, i když ne oficiální, stejně velkou jako naši politici, ti ji mají nejvyšší na světě. Orgány činné v trestním řízení odmítají šetřit trestné činy soudců. Situaci kryje vrchní státní správa, včetně Ministerstva spravedlnosti a Ministerstva vnitra. Amnesty International tvrdí, že imunita je hlavní důvod proč máme korupci.

Advokáti, i ti, kteří jsou čestní, mlčí, nechtějí si znepřátelit soudce, apod. Takhle bohužel funguje, nebo spíše nefunguje, celá republika.

Univerzitní profesoři také o věci mlčí. Lidé se to snaží nekritizovat, bojí se o práci. Média, která jsou v cizích rukou, či v rukou oligarchů, kterým ten systém vyhovuje, také mlčí.

Pokud ale s tímto státem nezačneme něco dělat a nevykopneme ty, jejichž rodiny byli u moci za předešlého režimu a oni po vzoru rodičů nalezli do mocných struktur polistopadových režimů, nic se nezmění. Před listopadem u nás bylo průměrné IQ nad 100, dnes je pod 100. Všechno dobré bylo zničeno. To se jim podařilo i s inteligencí národa.

Ti u moci jsou příkladem zla, lží, podvodů, podlosti. Lidé nevidí východisko z této slepé uličky. BIS, která vše v pořadí řídí, nebo tomu napomáhá, se snaží rozdělit lid mezi 2 tábory, např. tak, jedni volili Zemana, druzí Schwarzenberga. Po tom, co oba přes 1/4 století předvádí, do politiky nepatří ani jeden z nich. Nezapomeňme, že za Zemana byly schváleny exekuční zákony a právě jeho a Zemanovce exekutoři maximálně ve volbách podpořili.

Změna může nastat jedině úplnou výměnou těch, kteří tady po listopadu sedí, nebo spíše smrdí, u moci.

 

Pro studenty práva, policejních oborů, politiky, atd.

a pro jiné zainteresované občany

Mluvte s VŠ profesory! Nebuďte pasivní! Klikněte vlevo na odkaz "...události". Zúčastněte se jich. Ono je něco jiné jít na exkurzi k soudnímu jednání, kterému předsedá exlampasák soudce Miller, když tam jde celá skupina studentů plzeňských práv a je něco jiného, kdybyste tam šli ve věci, v které Miller a spol. soudí tak, že je nějaké zákony či Ústava vůbec nezajímají.

Jestli potkáte ve volební kampani či jinde Babiše, Sobotku, Chovance, Diensbiera, Pelikána, Schwarzenberga, Zemana, atd., řekněte jim co si myslíte o tom, že o situaci ví a kryjí ji. Stejné platí pro funkcionáře Soudcovské unie a České advokátní komory. Jestli potkáte někoho z jejich rodin, řekněte jim své názory.

V demokratické společnosti je nemyslitelné, aby justice fungovala takovým stylem jako u nás, stejně jako je nemyslitelné, aby někdo volil takhle zprofanované strany a politiky. Nevolte je! Ono je jedno, kterou koaliční stranu volíte. Jejich rozepře jsou jenom umělé, je to divadlo pro lidi. Všichni mají stejného pána.

V USA existuje Civil Liberties Union, což jsou advokáti, kteří hájí zdarma lidská práva obětí. U nás nic takového není. Profesoři v demokratickém státě by byli v popředí v boji s justiční a jinou státní mafií. Je na čase, aby i naši profesoři vystrčili hlavy z písku a začali statečně bojovat proti zlu. Jestli oni nebudou bojovat proti justiční mafii, kdo tedy bude?

 

Pomozte nám v boji se zlem

Dávejte na nástěnky a všude adresu našeho webu: www.JusticniMafie.info

Pozvěte co nejvíce lidí na související facebookové akce, atd.

Diskutujte o věci. Jestli chcete zůstat na internetu anonymní, vytvořte si anonymní konta.

 

Naučte se, co vás na právní fakultě nenaučí.

Jestli se chcete dozvědět, jaké neetické, ale i etické metody užívají advokáti, policisté, soudci, detektivové, atd., čemu budete muset v praxi čelit, či čeho budete moci využít, obstarejte sál a přijedeme k vám a budeme přednášet a diskutovat o věcech, které většina advokátů ani neví. Za naše náklady, 10 Kč za každý km od Plzně. Bude mezi námi alespoň 1 právník.

 

 

 

home SHRNUTÍ-ODHALENÍ mocná justiční mafie Kajínek,Liška,Jandík strašná kauza Toman lži, lži, lži kauza Opencard kauza Schotta policejní mafie, BIS exekuce, lidská práva jak to napravit pomoc odjinud pište,pomoc,události

 

Copyright © 1989-2016 www.JusticniMafie.info - naposledy změněno: 01. 04. 2017.

Obsah webu je z pohledu konspiračního teoretika demokratického státu, ne našeho, ten demokratický není, kterému by přes čtvrt století ničili jeho vlast, tak jak je ničena naše republika. Výraz justiční, policejní, apod. mafie je ze stejného pohledu, neznamená, že se jedná o mafii jako takovou, jedná se o laický výraz. Web není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako podezření a ověřili fakta. Jestli někdo nesouhlasí s tím, co je v jednotlivých kauzách uvedeno, napište k tomu své vyjádření a zveřejníme to na stránce kauzy. Nejsme zodpovědní za správnost informací, povětšinou zde zveřejňujeme vybrané kauzy, informace, atd., jak nám jsou zasílány. Uvádíme-li kdy slovo justiční či jiná mafie, či podobné slovo, nebo například označujeme-li kdy něco jako zločinecké, máme tím laicky na mysli co vnímáme jako nepravosti, které se u soudů a jinde dějí. Jestli to je správný odborný výraz nevíme. Je statisticky prakticky nemožné, že by se všechny tyto události odehrávaly nezávisle, proto se domníváme, že se jedná o organizovanou strukturu či co by bylo možno, dle našeho laického názoru, nazývat organizovaný zločin. Jestli to je správný odborný výraz, nevíme. Vše je psáno z osobního pohledu, netvrdíme, že nazýváme věci správnými jmény či že jak je vidíme sami jsou vnímány i ostatními. Uvádíme zde co považujeme za důležité pro naše kauzy. Neznamená to, že v jiných kauzách se stejní členové justice, apod. nechovají vzorně či že se nejedná o elitu našeho národa. Stránky jsou provozované spolkem Svobodné vysílání, z.s. Doména je nám pronajatá.